GospodarkaWażne!

W Żyrardowie powstaje OSADA Park Handlowy – największy projekt komercyjny w regionie!

Rozpoczęła się budowa największego centrum handlowo-usługowego w mazowieckim Żyrardowie.

Doskonała lokalizacja w rejonie ulic Mickiewicza, Kasprowicza i Mazowieckiej zapewni duży przepływ klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również market budowlany Mrówka, market spożywczy Biedronka oraz restauracja McDonald’s. Ta część miasta często określana jest przez mieszkańców Osadą Młyńską – stąd nazwa projektu.

Park Handlowy OSADA powstanie na terenie ok. 10 ha a jego powierzchnia najmu wyniesie ponad 33.000 m2. W ramach inwestycji powstanie jedyny w regionie wielkopowierzchniowy market budowlany DIY, market spożywczy Auchan oraz park handlowy, w którym zaplanowano około 50 sklepów wszystkich branż,
w tym najbardziej znane krajowe i zagraniczne sieci handlowe. Dodatkowo ofertę uzupełni restauracja KFC w formacie drive-thru. Dla klientów dostępny będzie komfortowy bezpłatny parking dla ponad 800 samochodów.

Inwestor przewidział też lokale dla miejscowych przedsiębiorców i zaprasza do współpracy najlepsze lokalne marki, ale też osoby które chciałyby rozpocząć przygodę z handlem, usługami czy gastronomią w ramach modelu franczyzowego.

Otwarcie I etapu parku handlowego nastąpi jeszcze w tym roku, a całość działać będzie w 2025r.

Inwestorem jest firma Mabrok K.Kuran, posiadająca duże doświadczenie
w realizacji parków handlowych. Inwestycją zarządza firma CMP S.A., a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

***

 

 Mallson Polska

 

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych, jak również obsługę ich sprzedaży.

 

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji kilkudziesięciu centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

 

Więcej informacji:

Agnieszka Zalewska-Gajewska

a.zalewska-gajewska@mallson.pl

Back to top button
Skip to content