Ważne!

Mural na powitanie w Wiskitkach

Wiskitki pięknieją w oczach. W ostatnim czasie wszyscy przejeżdżający przez Wiskitki mieli okazję zapoznać się z nową twórczością, która nawiązuje do historii, tradycji i symboli Wiskitek. Wiskicki tur zagościł na ścianie jednej z kamienic za sprawą Pawła Świderskiego z DRILL-art.

Trudno przeoczyć nową dekorację Wiskitek, która wyszła spod pędzla Pawła Świderskiego. To prawdziwa burza pozytywnych barw i energii, która nie tylko przykuwa uwagę, ale nawet przejezdnym pozwala na zapoznanie się z namiastką historii i tradycji Miasta. Pozytywny odbiór mieszkańców i gości gminy wyrażany był na kanałach w social mediach.

W związku z pojawieniem się muralu gmina zorganizowała również konkurs. W muralu ukryto słowo, które stało się tematem do odgadnięcia. Ale to nie koniec atrakcji. Wszystkich, którym przypadła do gustu twórczość Pawła Świderskiego, zachęcamy do odwiedzenia strony Fundacji Naszpikowani, gdzie grafiki Pawła można znaleźć na autorskich koszulkach, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do walki z białaczką.

Back to top button
Skip to content