KulturaWydarzeniaŻyrardów

Gala Sylwestrowa Teatru Broadway!

Tegoroczny Sylwester zapowiada się naprawdę wyjątkowo, a to dlatego, że 31 grudnia o godzinie 21:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie odbędzie się Sylwestrowa Gala Teatru Broadway pod tytułem “Piosenka ci nie da zapomnieć”. 

Taniec, śpiew, porywająca muzyka, entuzjazm, 250 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym widowisku o charakterze musicalowo – rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway.
Rezerwujcie czas już dzisiaj i kupujcie bilety w przedsprzedaży za 179 zł ! tylko do końca listopada!
To spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarcza doskonałej rozrywki wszystkim widzom.
Utwory Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, Krzesimira Dębskiego, Włodzimierza Korcza i wielu innych znanych, lubianych kompozytorów mogą państwo usłyszeć w noc Sylwestrową na deskach sceny w Centrum Kultury w Żyrardowie.
Teatr Broadway – Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od dwóch dekad odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny, unikatowy teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
Zespół młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych. Życzymy miłego wieczoru w roztańczonej atmosferze.
Reżyseria, inscenizacja, choreografia, kostiumy – Małgorzata Obłój.

Bilety dostępne są na stronie kinolen.pl oraz w kasie Kina Len w Centrum Kultury w Żyrardowie!

Back to top button
Skip to content