Radziejowice

Utrudnienia w ruchu w związku z imprezą Garmin Iron Triathlon

W związku z organizacją imprezy Garmin Iron Triathlon Żyrardów 2021, w dniu 16.05.2021 r. (niedziela) planowane są utrudnienia w ruchu na terenie dróg lokalnych.

W godzinach 08:00-14:30 zamknięte dla ruchu drogowego będą ulice, po których przebiegać będzie trasa kolarska tj. na odcinku Żyrardów (Kąpielisko, ul. Ziołowa)-Korytów-Benenard-Olszówka-Waleriany-Aleksandria-Bednary-Waleriany-Pniowe-Olszówka-Zazdrość-Korytów.

W godzinach 09:30-16:00 wyłączone z ruchu będa ulice, po których przebiegać będzie trasa biegowa, tj. ulice Żyrardowa – Ziołowa, Słowiańska, Wojska Polskiego, Skierniewicka, Opolska, Kanałowa, Rolna.

W imieniu organizatorów prosimy o stosowanie się do poleceń służb porządkowych. W przypadku konieczności wyjazdu/wjazdu na posesję proszę o kontakt ze służbą porządkową lub o ustalenie tego w terminie poprzedzającym imprezę z Panem Piotrem Matkiewiczem tel: 793 233 673. W trakcie trwania zawodów, w przypadku konieczności wjazdu na trasę slużb ratowniczych, zostanie im to niezwłocznie umożliwione.

Szczegółowa trasa zawodów znajduje się na stronie – https://irontriathlon.pl/triathlon-zyrardow/trasa/

Back to top button
Skip to content