Radziejowice

Dzień Rodziny

Z okazji rozpoczynających się wakacji w Szkole Podstawowej im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach zorganizowano Dzień Rodziny, czyli święto polegające na integracji całej społeczności szkoły.

27 czerwca w Szkole Podstawowej im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które wzbudziło wiele radości wśród uczniów rozpoczynających wakacje oraz ich najbliższych. Dzień Rodziny, obchodzony z ogromnym entuzjazmem, był świętem wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Dzień Rodziny w naszej szkole jest wyjątkowym świętem dla uczniów, rodziców, nauczycieli, obsługi i administracji. To ważne wydarzenie, które integruje nas jako jedną wielką rodzinę. Jesteśmy świadomi, że spędzamy razem wiele czasu w szkole, dlatego staramy się traktować nawzajem z ogromnym szacunkiem i serdecznością, tak jak przystało na prawdziwą rodzinę. Jesteśmy wzruszeni ogromnymi sercami naszych darczyńców, ale także obecnością rodziców na dzisiejszej imprezie, która jest naprawdę liczna. Z radością widzimy uśmiechy na twarzach dzieci, które kończą rok szkolny. Naszym celem było zapewnienie im przyjemnego rozpoczęcia okresu wakacyjnego i odpoczynku. Życzymy wszystkim, bez wyjątku, aby spędzili ten czas w gronie rodziny. Powiedziała Żaneta Wesołowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach.

Impreza była pełna różnorodnych atrakcji, które zostały zapewnione dzięki hojności wspaniałych sponsorów. Dzieci z chęcią korzystały z rozstawionych dmuchawców oraz rywalizowały na strażackim torze przeszkód. Na terenie szkoły zorganizowano stanowisko medyczne, gdzie obecni mogli zmierzyć ciśnienie, zważyć się i skorzystać z porad pielęgniarek. W przerwie na zabawę dla każdego czekał pyszny popcorn oraz wata cukrowa.

Back to top button
Skip to content