Dla dzieciFotoreportażWażne!Żyrardów

Przymierze dla dzieci

Grudzień to wyjątkowy czas spotkań rodzinnych. W ty m czasie dzieci odliczają dni do spotkań z Mikołajem, choć i sam Mikołaj chętnie wita się z dziećmi. 8 grudnia tradycyjnie takie wydarzenie zorganizowało tez Przymierze dla Żyrardowa, zapraszając dzieci na spotkanie z Mikołajem w Resursie.

8 grudnia dzieci z trudną sytuacją rodzinną i uboższych rodzin mogły się spotkać podczas Wigilii Przemierza dla Żyrardowa. To coroczne spotkanie, podczas którego dzieci mają zaplanowane atrakcje z animatorem zabaw, ale przede wszystkim mogą się spotkać ze Świętym Mikołajem.

Od wielu lat mamy możliwość zorganizowania spotkania dla dzieci i obdarowania ich słodkimi upominkami. Paczki przygotowaliśmy dzięki sponsorom – tłumaczył Ryszard Mirgos, Przymierze dla Żyrardowa. – Wspólnie z Przemierzem dla Żyrardowa (całą grupą ludzi) ustalamy szczegóły tego wydarzenia. Ojcem tego pomysłu był Marek Gorczyca, dlatego dziś kontynuujemy jego dzieło.

W tym roku pierwszy raz w przygotowanie paczek włączył się również Urząd Miasta. Podczas zabawy nie brakowało radosnych tańców i zabaw ruchowych.

                             

Back to top button
Skip to content