Fotoreportaż

Koncert kolęd i „Christmas Songów”

7 stycznia w kościele pw. Matki Bożej Pociesze- nia odbył się wyjątkowy koncert kolęd, pastorałek, a także „Christmas Songów” w wykonaniu Kasi Cerekwickiej oraz Krzysztofa Kiliańskiego. Muzycy zaśpiewali wspaniałe utwory, które wprowadziły słuchaczy w świąteczny klimat. Wspaniały wokal ar- tystów, połączony z tradycyjnymi polskimi kolędami oraz nowoczesnymi „Christmas Songami” sprawiły, że koncert został przyjęty z ogromnym entuzja- zmem. W trakcie koncertu publiczność śpiewała wraz z wykonawcami, co wywołało niezwykłą at- mosferę. Koncert był wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci Żyrardowian.

W przepięknym miejscu jakim jest nasza żyrardow- ska fara odbył się kolejny koncert na bardzo wyso- kim poziomie. Tym razem gościmy Kasie Cerekwic- ką oraz Krzysztofa Kiljańskiego, którzy oczarowują nas pięknymi kolędami, pastorałkami oraz różnego rodzaju christmas songami. Liczę, że dzięki temu wydarzeniu zachowamy w swoich sercach magię świąt na dłużej. Mówił Prezydent Miasta Żyrardowa – Lucjan Krzysztof Chrzanowski.

Do wspólnego kolędowania w sobotni wieczór za- prosili mieszkańców Lucjan Krzysztof Chrzanow- ski – Prezydent Miasta Żyrardowa i ksiądz dziekan Adam Bednarczyk, Proboszcz Parafii pw. Matki Bo- żej Pocieszenia. Gościem specjalnym wydarzenia był biskup łowicki Andrzej Dziuba.

Back to top button
Skip to content