MszczonówWydarzenia

Bal Andrzejkowy 2023 w OSP Bobrowce

To kolejna impreza realizowana przez OSP Bobrowce w szczytnym celu. 18 listopada 2023 roku strażacy organizują bal, z którego przychód zostanie przeznaczony na cele społeczne. W minionym roku z zebranych pieniędzy zorganizowano wycieczkę do Juraparku w Bałtowie dla lokalnych dzieci.

Kreatywność w działaniach społecznych strażaków z OSP Bobrowce znana jest od kilku lat. Oni sami społecznie realizują swoje działania jako strażacy ochotnicy. Co roku w okresie świątecznym organizują akcję zbierania środków na doposażenie jednostki. Dwa lata temu strażacy zorganizowali licytację różnych rzeczy i usług. Do zlicytowania była również kolacja z burmistrzem Mszczonowa, Józefem Grzegorzem Kurkiem. Rok temu strażacy postawili na sprzedaż choinek. Swój punkt mieli także na Placu Jana Pawła II w Żyrardowie.

Również rok temu zorganizowali pierwszy Bal Andrzejkowy, z którego dochód został przekazany na wycieczkę dla dzieci z ich miejscowości. Dzieci wyjechały do Juraparku w Bałtowie. Autokar został zasponsorowany przez burmistrza Mszczonowa.

Cel tegorocznego balu nie został jeszcze ustalony, bo jak powiedzieli nam strażacy, nie chcą składać deklaracji do momentu, gdy nie dowiedzą się, jaką kwotę udało im się zgromadzić. Ochotnicy zachęcają jednak do wspólnej zabawy przy muzyce Dj Urbaniaka.

Back to top button
Skip to content