Sport

Wspólny cel-wspólny trening

Podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Prezydent Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski wystawił na licytację trening bokserski, który anonimowo został wylicytowany przez miejskiego radnego Krzysztofa Skrobisza. 22 marca panowie spotkali się na ringu, by pod okiem Roberta Kosiorka z klubu „Sportowy Żyrardów” trenować boks, a nawet wymienić ciosy.

Charytatywna licytacja była okazją do spotkania się prezydenta z radnym na ringu. To niecodzienne wydarzenie odbyło się 22 marca na hali sportowej przy ul. Chopina w Żyrardowie. Trening odbył się z zachowaniem norm bezpieczeństwa pod czujnym okiem trenera Roberta Kosiorka z klubu „Sportowy Żyrardów”.

Po krótkiej rozgrzewce i wprowadzeniu do podstaw boksu, panowie weszli na ring, by oddać charakter sportu w próbie wymiany ciosów. Jak zapewnia Lucjan Krzysztof Chrzanowski na swoich profilach społecznościowych trening zakończyli panowie w dobrych nastrojach i pełnym zdrowiu, jednocześnie dziękując radnemu za licytację i dobrą zabawę podczas spotkania.

Back to top button
Skip to content