Ważne!

Wigilia w Przestrzeni Seniora

16 grudnia jak co roku w żyrardowskiej Przestrzeni Seniora odbyła się wyjątkowa wigilia wraz z jasełkami. Wydarzenie odbyło się siódmy rok z rzędu, a frekwencja jak zawsze wynosiła sto procent. Świętowanie rozpoczęto od artystycznego występu seniorów w postaci pięknych jasełek.  Przebrania i charakteryzację stworzono z wyjątkową dbałością o szczegóły, niebanalny scenariusz i odegranie ról oczarowały wszystkich zaproszonych gości.

To już siódma wigilia i jasełka naszych podopiecznych, właśnie siedem lat istnieje Przestrzeń Seniora, i od samego początku tą piękna tradycję tworzymy. Co roku wszyscy zamieniamy się w drużynę aktorów i przygotowujemy różnorodne jasełka, czasem żartobliwe, czasem poważne. Zdarza się też, że angażujemy rodziny seniorów oraz personel placówki, świetnie się przy tym bawiąc. Organizacja takich jasełek nie jest prosta, z roku na rok jest coraz trudniej, wynagradza nam to jednak ogromna satysfakcja. Mówiła Monika Mroczkowska – Prowadząca Przestrzeń Seniora.

Po występie wszyscy zasiedli do tradycyjnej wigilijnej kolacji przy kolędach i muzyce na żywo w wykonaniu Macieja Klocińskiego. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja i prezentów. Z pewnością wydarzenie to seniorzy zapamiętają na długo.

Back to top button
Skip to content