Sport

Warsztaty survivalowe

20 maja przy współpracy Mszczonowskiego Klubu Strzeleckiego odbyły się zajęcia ze strzelectwa, medycyny pola walki oraz w zakresie survivalu. To możliwość do przypomnienia sobie podstawowych zasad korzystania z broni, ale również pierwszej pomocy.

Warsztaty z przetrwania taktycznego odbyły się w Mszczonowskim Klubie Strzeleckim w związku z obecnie panującą sytuacją w Europie. Zamysłem było stworzenie warsztatów, które pokażą, jak posługiwać się bronią, udzielać pierwszej pomocy w warunkach batalistycznych i survivalu.

W takich zajęciach udział może wziąć każdy, kto czuje potrzebę zaznajomienia się z bronią lub chęć przypomnienia sobie podstawowych zasad korzystania z niej. 20 maja w warsztatach uczestniczyli przedstawiciele polskie Towarzystwo Tradycji i Kultury, a także grupy motocyklowe. Oferta jest ogólnodostępna i poparta wieloletnim doświadczeniem instruktorów w jednostkach specjalnych, co z pewnością jest gwarantem bezpieczeństwa dla osób cywilnych.

Na terenie mszczonowskiej strzelnicy pod gołym niebem możliwa jest organizacja nie tylko warsztatów z zakresu przetrwania taktycznego, ale również rekreacyjne spotkania integracyjne.

Back to top button
Skip to content