Dla dzieciRadziejowice

Wakacyjny konkurs GCK POWOZOWNIA i Gminy Radziejowice

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie organizowanym przez Gminne Centrum Kultury Powozownia oraz Gminę Radziejowice!

W dobie popandemicznych realiów zachęcamy młodzież do twórczego zastanowienia się nad rozwiązaniem problemu: Jak nie zamykać się na świat, na innych ludzi, jak uniknąć uzależnienia cyfrowego i uzależnienia od alkoholu i narkotyków? Przedmiotem konkursu jest wykonanie piosenki wraz z teledyskiem (materiałem video) w dowolnym stylu muzycznym. Tematyką konkursu jest propagowanie dobrych postaw. Rezygnowanie z przesiadywania przed komputerem, telefonem, stosowania używek na korzyść spędzania czasu w towarzystwie najbliższych, realizowania swoich pasji i zainteresowań, podróżowania, czytania.

Praca powinna być wykonana przez co najmniej jedną osobę. Dopuszcza się również tworzenia teledysków w grupie. Teledysk może być nagrany telefonem lub innym dostępnym  sprzętem.

Aby wziąć udział w konkursie należy mieć od 9 do 18 lat, zapoznać się z Regulaminem Konkursu i zaakceptować jego założenia i wykonać pracę zgodną z tematem konkursu.

Kandydatów prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia, która jest załącznikiem do Regulaminu Konkursu dostępną na stronie internetowej GCK Powozownia.

Swoją pracę prosimy dostarczyć do biura GCK Powozownia mieszczącego się przy ulicy Sienkiewicza 6 w Radziejowicach, uwzględniając wakacyjne godziny pracy biura, do dnia 31 lipca 2021 roku. Praca powinna być podpisana z tyłu imieniem i nazwiskiem wraz z numerem kontaktowym.

Nagrodzone zostaną 3 najlepsze filmiki promujące dobre postawy. Laureaci otrzymają bon o wartości 100 zł do salonu Empik oraz wywiad w gazecie „Życie Powiatu Żyrardowskiego”.

Więcej informacji pod numerem tel. 885 272 885 oraz na stronie internetowej www.powozownia.radziejowice.pl

 

Źródło
Powozownia
Back to top button
Skip to content