Ważne!

Szymon Jagodziński – Kardiolog Roku 2022

Hipokrates 2022 w województwie łódzkim dla Szymona Jagodzińskiego za fachowość, zaangażowanie i podejście do pacjentów. Nagrodę Hipokrates 2022 odebrał 17 listopada 2022 roku z rąk Mirosława Malinowskiego, redaktora naczelnego Dziennika Łódzkiego podczas uroczystej gali finałowej w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi.

Lek. med. Szymon Jagodziński, Dyrektor ds. Lecznictwa w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego, Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, zajął I miejsce w konkursie w kategorii Kardiolog Roku 2022 w województwie łódzkim. Plebiscyt zorganizowany został przez Polska Press Grupę oraz Dziennik Łódzki.

– Cieszę się z wyróżnienia. Jest to dla mnie motywujące do dalszego doskonalenia. Szczególnie miłe dla mnie jest to, że docenili mnie pacjenci. Obecnie w szpitalu w Żyrardowie kładziemy szczególny nacisk na sprawne przyjmowanie chorych bez długiego oczekiwania w Izbie Przyjęć – mówił lek. med. Szymon Jagodziński.

Hipokrates 2022 to jeden z największych plebiscytów medycznych w kraju. Do konkursu Szymon Jagodziński został zgłoszony przez jednego ze swoich pacjentów z poprzedniego miejsca pracy w Łasku, w województwie łódzkim. Doktor Jagodziński został wyróżniony za fachowość, zaangażowanie, i podejście do pacjentów. Nagrodę Hipokrates 2022 odebrał 17 listopada 2022 roku z rąk Mirosława Malinowskiego, redaktora naczelnego Dziennika Łódzkiego podczas uroczystej gali finałowej w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi.
Marcin Pluta, Prezes Zarządu Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego Sp. z o.o. w Żyrardowie
jest dumny, iż Doktor Szymon Jagodziński pracuje w CZMZ, będąc zarówno Ordynatorem Oddziału Chorób Wewnętrznych jak i Dyrektorem ds. Lecznictwa Placówki.
Jest to ogromne wyróżnienie i prestiż dla Szpitala, że w swoich szeregach posiada tak zdolnego
i utytułowanego fachowca. Doktor Jagodziński swoją wiedzą i szerokim doświadczeniem z wielką przyjemnością dzieli się z innymi Lekarzami pracującymi w CZMZ Sp. z o.o.

Finał konkursu odbędzie się 2 grudnia w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas uroczystości główne nagrody odbiorą laureaci finału ogólnopolskiego plebiscytu z rąk Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego. Patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali także Ministerstwo Zdrowia.

Back to top button
Skip to content