Ważne!Żyrardów

Sylwester w Żyrardowie

Co roku mieszkańcy Żyrardowa spotykają się, by noc z 31 grudnia na 1 stycznia wspólnie spędzić, składając sobie serdeczne życzenia i obejrzeć przygotowane przez miasto pokazy świateł. Mimo deszczu, który przez cały dzień towarzyszył przygotowaniom o północy na Eko parku zjawił się tłum mieszkańców chętnych do wspólnego celebrowania nowego roku.

31 grudnia mieszkańcy Żyrardowa spotkali się na Eko parku, gdzie o dobrą zabawę zadbał zespół Trzecia połowa i Dj Party. Chwilę przed północą pojawił się również Prezydent Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski i radni miejscy, którzy wspólnie ze sceny składali mieszkańcom życzenia noworoczne. – Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i podejmujcie właściwe decyzje! – życzył ze sceny Prezydent Chrzanowski.

Wspólne głośne odliczanie do roku 2022 zakończyło się hucznym wystrzałem korków od szampana i pokazu sztucznych ogni, który w tym roku był naprawdę widowiskowy. Mimo zgromadzonych tłumów na Eko parku, straż miejska, która dbała o bezpieczeństwo tego wydarzenia, tylko raz interweniowała w sprawie dwóch mężczyzn pod wpływem alkoholu, którzy zakłócali przebieg wydarzenia. Zostali oni wyprowadzeni z imprezy.

Back to top button
Skip to content