Ważne!

Silver squash – zagraj z nami!

Już 21 stycznia na mapie Żyrardowa otworzy się nowy punkt. Silver Squash to odpowiedź na rosnące zainteresowanie grą w squasha. Sprawdź swoje umiejętności przychodząc na Wielkie Otwarcie i skorzystaj z darmowej lekcji z najlepszymi instruktorami!

Kolejna hala z czerwonej cegły zyskuje nowe życie. Tym razem zmieniając swoje wnętrza w przestrzeń rekreacyjno – sportową. Tuż obok znanej żyrardowianom siłowni Silver Gym otwiera się nowa przestrzeń Silver Squash, która jest niepowtarzalnym punktem na mapie miasta i powiatu żyrardowskiego. Jeszcze nigdy rozpoczęcie przygody ze squashem nie było tak proste!

21 stycznia w dniu Wielkiego Otwarcia wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z darmowych lekcji z najlepszymi trenerami od godziny 10:00 przez cały dzień. Już 23 stycznia ruszają zapisy nie tylko do rezerwacji kortów. Silver Squash to możliwość doskonalenia swoich umiejętności z trenerem, a także możliwość zapisania dziecka na zajęcia w ramach szkółki dla najmłodszych. Planowane jest również otwarcie ligi dla kobiet i ligi open, które pozwolą na sprawdzanie swoich umiejętności na tle innych.

Przede wszystkim squash to po prostu dobra zabawa, która jednocześnie świetnie wpływa na nasza sylwetkę. Szukasz sposobu na spędzenie aktywnie popołudnia, wieczoru? Zarezerwuj kort i zagraj z nami w Silver Squash!

Silver Gym, ul. Lniarska 13. Wejście od ulicy Nowy Świat 12

Back to top button
Skip to content