Artykuły partnerów

Rehabilitacja dla Seniorów

Każdy potrzebuje zadbać o siebie i zregenerować siły. Szczególnie, jeśli zmaga się z uporczywym bólem pleców, czy nóg. Na przeciw wychodzi Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica w Łężeczkach.

Położony pośród lasów i jezior Sierakowskiego Parku Krajobrazowego w północno-wschodniej Wielkopolsce.

Podczas pobytu wykwalifikowana kadra medyczna dobiera odpowiedni dla schorzenia indywidualny tok rehabilitacji. Podczas turnusu każdy dzień zaczyna się wspólną poranną gimnastyką, aby z dobrą energią udać się na indywidualne zabiegi przepisane zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Fizjoterapeuci dokładają wielu starań, aby każdy zabieg przyniósł jak największe efekty, dlatego zawsze uwzględniane są indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta.

W Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej RehMedica specjaliści są wyłącznie do dyspozycji uczestników Ogólnopolskiego Programu Rehabilitacja+ cały czas służą pomocą, a także swoją wiedzą i fachową radą.

Oprócz ćwiczeń, masaży, zabiegów rehabilitacyjnych ogromny nacisk kładziony jest na edukację. Organizowanych jest szereg wykładów, na których można uzyskać elementarną wiedzę. Daje to początek świadomemu spojrzeniu na zdrowie.

W czasie turnusu uczestnicy mogą korzystać z różnorodnych atrakcji.Do ich dyspozycji jest m.in. basen, jacuzzi, sauna, kort tenisowy, wewnętrzna i zewnętrzna siłownia i wiele innych. Podczas pobytu przewidziana jest również bogata oferta zajęć kulturalnych, animacje, a także zabawy taneczne.

Urokliwe tereny Sierakowskiego Parku Krajobrazowego sprzyjają wycieczkom pieszym, które można połączyć razem z aktywnym wypoczynkiem podczas zajęć z nordic walking. Wszystkie aktywności podczas pobytu są prowadzone przez fachowców.

 

Intensywny turnus, zastosowane najnowocześniejsze metody rehabilitacji w połączeniu ze zmianą świadomości dają odczuwalne postępy w leczeniu i gwarancję sukcesu.

Sprawdź sam na www.rehmedica.com

 

Back to top button
Skip to content