Mszczonów

Radosne piski w Dzień Dziecka

To było prawdziwe święto radości. Mieszkańcy Mszczonowa i okolic zebrali się w parku przy kościele farnym, by wspólnie celebrować święto najmłodszych. Nie brakowało gier i zabaw, zadań z nagrodami organizowanych przez MOSiR, a także kolorowych dmuchańców.

29 maja plac przy kościele farnym w Mszczonowie rozbrzmiewał radosnymi piskami i śmiechem dzieci. Było to prawdziwe święto najmłodszych z mnóstwem zabaw, gier i atrakcji zaplanowanych nie tylko przez zewnętrzne firmy, ale również przez Mszczonowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na najmłodszych czekały gry i zabawy, których rozwiązanie przynosiło dzieciom drobne upominki. Na wszystkich czekały darmowe atrakcje w postaci ukochanych przez dzieci dmuchańców, animacji w amfiteatrze, malowania buzi i kolorowych słodkości.

Podczas wydarzenia można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z bohaterem Psiego Patrolu, Marshallem, Spidermanem i poczuć się prawdziwym strażakiem dzięki stacjom przygotowanym przez gminne jednostki OSP. Dzieci szalały lejąc wodę z węża strażackiego, biegały w kaskach i chodziły po deskach. To był radosny czas pełen wrażeń dla dzieci i nadziei dla dorosłych, że moc atrakcji zaspokoi niespożytą dziecięcą energię.

Back to top button
Skip to content