KulturaWydarzenia

Potańcówka w Parku Seniora

Pierwsza potańcówka w Parku Seniora, odbyła się w niedzielę 24 lipca o godz. 17. Uczestnicy świetnie bawili się, słuchając piosenek w wykonaniu zespołu z Żyrardowa ,,Cztery Kiery”.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Miasto Żyrardów. Imprezę rozpoczął pan Adam Lemiesz – I Zastępca Prezydenta Miasta Żyrardowa, który powitał przybyłych żyrardowian w imieniu Prezydenta Miasta – Pana Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego.

„Nagrodą dla nas jest widok dobrze bawiących się mieszkańców. Impreza ta miała się odbyć w sobotę, ale niestety pogoda nie sprzyjała. Przełożyliśmy więc potańcówkę o jeden dzień. W ramach rekompensaty Prezydent Miasta Żyrardowa – Lucjan Krzysztof Chrzanowski ufundował dodatkową godzinę rozrywki i zabawy. Z tego co widzimy i słyszymy za moimi plecami ta zabawa może potrwać do późnych godzin wieczornych” – powiedział

Również uczestnicy są zadowoleni z odbywającego się wydarzenia. Jak dodaje p. Adam Lemiesz: „to pierwsza potańcówka w te wakacje w Parku Seniora, ale nie ostatnia bowiem takich przed nami jeszcze trzy.”

Organizatorzy zapowiadają, że kolejne wydarzenia odbędzie się już niedługo.

Back to top button
Skip to content