EdukacjaŻyrardów

Ochronka żegna kolejny rocznik przedszkolaków

Biedronki, Kotki, Pszczółki, Słoneczka, Smerfy i Wróbelki – to właśnie te grupy pożegnały dziś mury Miejskiego Przedszkola nr 9 w Żyrardowie. Podobni z zabytkowej ochronki wyszli dziś, by wspaniałymi przedstawieniami i dostojnym polonezem zaprezentować się w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żyrardowie.

To było barwne wydarzenie, które wśród zebranych wzbudzało wiele emocji. Pierwsza grupa (Biedronki, Słoneczka, Kotki) wzruszyła pięknym i dostojnym polonezem, łzy wyciskały wzruszające wierszyki. Druga grupa (Pszczółki, Wróbelki i Smerfy) przedstawiła radosny program o charakterze kabaretowym, polegający na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, czy warto iść do szkoły. Ostatecznie konieczność zajmowania się młodszymi kolegami nie napawała aż takim optymizmem, jakby mogło się wydawać.

Na wszystkich przedszkolaków czekały pamiątkowe dyplomy i książki, które wręczały wzruszone przedszkolanki. W tym roku podopiecznych żegnały: Justyna Czubak (Wróbelki), Elżbieta Wardziak (Pszczółki), Iga Chybczyńska (Smerfy), Elżbieta Czaplarska (Biedronki), Katarzyna Kozak (Słoneczka) i Iwona Szymczyk (Kotki).

Back to top button
Skip to content