Artykuły partnerówGospodarkaPartner

Nowe oblicze bankowości na terenie Miasta i Gminy Wiskitki

Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu jest instytucją bankową nierozerwalnie związaną z regionem, na którym działa, wspierając klientów indywidualnych, rolników, przedsiębiorców, podmioty gospodarcze oraz jednostki samorządu terytorialnego, zapewniając im przyjazną i profesjonalną obsługę. Strukturę Banku tworzą: Centrala Banku z siedzibą  w Łowiczu, 15 Oddziałów: Bielawy, Chąśno, Dmosin, Domaniewice, Godzianów, Jeżów, Kocierzew, Lesznowola, Lipce Reymontowskie, Łowicz, Nieborów, Sadkowice, Słupia, Wiskitki i Zduny,  10 Punktów Obsługi Bankowej oraz ponad 4800 bezprowizyjnych bankomatów zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Z dniem 14 stycznia 2022 roku Bank Spółdzielczy w Wiskitkach wraz z Punktem Obsługi Bankowej w Baranowie stał się formalnie 15 Oddziałem Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu. Łącząc Banki organizacyjnie połączyliśmy różne kompetencje i doświadczenia, a wykorzystując to co najlepsze chcemy zapewnić Państwu szeroką i nowoczesną ofertę produktową. Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu  rozszerzając działalność o kolejny Oddział zwiększył pozycję konkurencyjności na rynku usług finansowych, pozwalając tym samym być blisko tych, którzy szukają bezpiecznego, stabilnego, a przede wszystkim zaufanego partnera w przedsięwzięciach finansowych. Fachowa kadra, szeroki pakiet oferowanych produktów i usług oraz zastosowane innowacyjne rozwiązania techniczne zapewnią, że na lokalnym rynku finansowym nasz Bank będzie mógł efektywnie wykonywać swoją działalność, do czego przyczyni się również optymalizacja i racjonalizacja sieci naszych wspólnych placówek. Celem połączenia jest przede wszystkim sprostanie Państwa oczekiwaniom, dotyczącym różnorodności proponowanych produktów bankowych oraz zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Jesteśmy przekonani, że podjęta decyzja o połączeniu banków to bardzo korzystne rozwiązanie, które da Państwu poczucie stabilizacji i umożliwi uzyskanie wymiernych korzyści. Po połączeniu Oddział w Wiskitkach dysponuje  większymi zasobami finansowymi, sprawną organizacją, wyspecjalizowanym zespołem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować bogatszą paletę propozycji dostosowaną do Waszych potrzeb. Działając na określonym terytorium, widzimy aktualne potrzeby lokalnej społeczności i sprawnie dostosowujemy do nich swoją ofertę. Nasi pracownicy na ogół bardzo dobrze znają swoich klientów i w efekcie są w stanie przygotować dla nich pakiet produktów dopasowany do ich preferencji i indywidualnych możliwości finansowych.

Naszymi bezsprzecznymi atutami są: zindywidualizowane podejście do klientów, mniej sformalizowane procedury pozwalające na szybsze podejmowanie decyzji, polski kapitał kontrolujący i wreszcie – dobra reputacja wśród klientów. Jako bank spółdzielczy przywiązujemy dużą wagę do bliskich relacji ze środowiskiem lokalnym i samorządem gminnym, często włączając się w rozmaite akcje o charakterze społecznymi i charytatywnym oraz promując przedsiębiorczość na poziomie lokalnym. Jednym z takich działań było uruchomienie bankomatu recyklingowego w budynku Urzędu Miasta i Gminy Wiskitki.

Urządzenie pozwala dokonywać wypłat gotówkowych tradycyjnie przy użyciu karty debetowej, jak i za pomocą BLIKa. Bankomat umożliwia również dokonywanie wypłat i wpłat za pomocą smartKARTY (funkcjonalności dostępnej w aplikacji Nasz Bank).

Aplikacja Nasz Bank oraz SGB Mobile  pozwalają na korzystanie w pełni z usług bankowości elektronicznej, umożliwiając wykonywanie operacji oraz  dostęp do podglądu salda i historii rachunków klienta przez 24 godziny na dobę. Dodatkowymi funkcjonalnościami dostępnymi w ramach aplikacji są: usługa BLIK wraz z natychmiastowymi przelewami na telefon BLIK, usługa AUTOPAY (dostępna w aplikacji SGB Mobile pozwala realizować automatyczne opłaty za przejazdy autostradą) i wiele, wiele innych.

Systematycznie unowocześniamy swoją ofertę usług, aby spełnić oczekiwania naszych klientów oferując szeroką gamę produktów kredytowych, depozytowych, sprzedaż ubezpieczeń oraz szereg usług elektronicznych: przejrzysty i funkcjonalny system bankowości internetowej, SMS-banking, a także szereg aplikacji bankowych. W naszym Banku mogą Państwo nie tylko założyć konto osobiste, czy firmowe, wziąć korzystny kredyt czy otworzyć lokatę, lecz również skorzystać z takich produktów, jak rachunek walutowy i oszczędnościowy, rachunek powierniczy, przekazy Western Union, bankowość internetowa i mobilna, szeroki wachlarz  ubezpieczeń. W naszej ofercie posiadamy również terminale płatnicze dla przedsiębiorców oraz dla instytucji publicznych.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą rachunków. Konto w banku to już nieodłączny element życia. Niezbędne jest również w działalności firm, instytucji czy organizacji społecznych.  Środki zdeponowane na Państwa rachunkach objęte są obowiązkowym systemem gwarantowania przez bankowy fundusz gwarancyjny. Co do zasady gwarancjom BFG podlegają wszystkie depozyty klientów indywidualnych i firm niefinansowych złożone w Banku do równowartości 100 tysięcy euro.

Coraz ważniejszy staje się łatwy dostęp do konta z dowolnego miejsca, a więc bankowość mobilna i internetowa.

 Nie muszą Państwo już odwiedzać Oddziału Banku, aby zrobić przelew czy opłacić rachunki. Teraz Bank może mieć każdy w swoim telefonie komórkowym. Korzystając z bankowości internetowej mają Państwo możliwość założenia profilu zaufanego dzięki funkcjonalności Moje ID.

Karty do bankomatu to nie tylko sposób płatności, ale także dostęp do gotówki, którą  w dowolnej chwili można wypłacić z bankomatu lub przy okazji zakupów w sklepie.

Nie potrzebują już  Państwo tradycyjnego portfela aby wybrać się dokąd chcecie – nasze płatności mobilne Google Pay,  Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay podążą za Wami. Używając telefonu lub inteligentnego zegarka zapłacicie online w Internecie lub zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych. Nowocześnie i wygodnie z naszym Bankiem.

Chcą Państwo bezpiecznie ulokować posiadane oszczędności jesteśmy, aby sprostać Waszym wymaganiom. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg atrakcyjnie oprocentowanych lokat terminowych. Posiadając rachunek z dostępem do bankowości internetowej wraz z aplikacją Nasz Bank możecie samodzielnie założyć trzymiesięczną lokatę terminową z oprocentowaniem na poziomie  5 %.

  Potrzebują Państwo gotówki dla swojego domu, rodziny, firmy, gospodarstwa rolnego, gminy czy fundacji, zapraszamy do najbliższego Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej i naszych Oddziałów, miedzy innymi w Wiskitkach, bo tutaj są Państwo u siebie.

W ofercie posiadamy szereg ofert kredytów gotówkowych, hipotecznych, obrotowych oraz inwestycyjnych. Wśród oferowanych produktów mamy również specjalną, korzystną ofertę skierowaną dla klientów zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w sektorze budżetowym, ubezpieczeniowym lub finansowym np. w administracji samorządowej, oświacie, gospodarce komunalnej, firmach ubezpieczeniowych, bankach, a także kredyt gotówkowy udzielany w oparciu o stałą stopę procentową.

Właśnie po to istniejemy – aby finansować potrzeby, na które w danym momencie klienci nie mają odpowiednich zasobów środków własnych. Zawsze, kiedy Państwo potrzebują finansowania, zapraszamy do najbliższego Oddziału, porozmawiamy i doradzimy, co w danej chwili najlepiej przełoży się na Państwa rozwój. Patrzymy na inwestycje długofalowo, bo wiemy, że Państwa pomyślność, to zysk dla naszego regionu.

Nasze Banki pomagają uzyskać finasowanie nie tylko z wykorzystaniem tradycyjnych kredytów bankowych. Dla wszystkich Klientów oznacza to szybszy, prostszy i bardziej kompleksowy dostęp do obu niżej prezentowanych produktów.

SGB Leasing świadczy kompleksowe usługi leasingu środków trwałych dla przedsiębiorców posiadających plany inwestycyjne w zakresie rozwoju swojego przedsiębiorstwa. I tak w formie leasingu operacyjnego lub finansowego oferuje m.in. leasing pojazdów osobowych oraz ciężarowych, leasing maszyn oraz urządzeń.

SGB Faktoring to wygodny i szybki sposób finansowania działalności bieżącej. Docenią go zwłaszcza te firmy, które potrzebują szybkiego dostępu do gotówki i nie chcą się zadłużać lub nie posiadają wymaganych przez Bank przy kredycie zabezpieczeń

Państwa rodzina, samochód, dom, czy gospodarstwo rolne – w naszym Banku ubezpieczą Państwo to, co najważniejsze. Kiedy prowadzą Państwo firmę i chcecie chronić jej majątek lub ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, warto zapytać o odpowiednie rozwiązanie w naszym Banku. Dzięki współpracy z kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi, możemy zaoferować dobre warunki ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i na życie. Oprócz tego oferujemy też standardowe ubezpieczenia wymagane przy udzielaniu kredytów.

Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy w trakcie procesu wdrożeniowego. Jesteśmy bardzo zaangażowani w szukanie rozwiązań zaistniałych problemów.

Mamy dla Państwa przejrzystą i bogatą ofertę usług bankowych, a nawiązując współpracę stawiamy na partnerskie relacje, uważając, że tam gdzie partnerstwo, tam rozwój obu stron.

Jesteśmy tacy, jak Państwo – cenimy  lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i w sposób profesjonalny świadczyć usługi finansowe o wysokim standardzie, zapewniając pełne zadowolenie naszych Klientów.

Chcemy być liderem usług finansowych na rynku lokalnym, zachowując wartości godne przyjaznej instytucji finansowej. Mając powyższe na uwadze zapraszamy do placówek naszego Banku.

Artykuł sponsorowany: Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu

Back to top button
Skip to content