Sport

Nowe miejsce treningowe Klubu Rocky

Od 5 lat zawodnicy Klubu Bokserskiego Rocky trenowali na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 7. Nowa przestrzeń ma dawać zawodnikom i trenerom nowe możliwości i więcej przestrzeni, choć już dziś o pięściarzach z Żyrardowa można śmiało powiedzieć, że są dumą Żyrardowa. 

11 grudnia na sali dawnego „Medyka” zebrali się przedstawiciele świata polityki, samorządu i oczywiście sportu. Zawodnicy wraz z rodzinami nie tylko mogli podziwiać nowe przestrzenie, ale tuż przed oficjalnym otwarciem nowego miejsca treningowego aktywnie włączyli się w malowanie ścian i odświeżanie przestrzeni, by żyrardowska młodzież mogła osiągać kolejne sukcesy. 

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Prezydenta Żyrardowa Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, który nie kryje swojej sympatii do boksu, ale też dumy z żyrardowskich pięściarzy. Wraz z Zastępcą Adamem Lemieszem na ręce trenera Marka Kowalczyka złożono symboliczny upominek i zapewnienie o wsparciu Klubu w kolejnych działaniach. Podczas otwarcia obecny był również wiceminister Aktywów Państwowych i poseł PiS Maciej Małecki, który podkreślał zasługi zawodników Klubu Rogi i również zapewniał o chęci wsparcia Klubu. Byli również przyjaciele Klubu, a wśród nich nie mogło zabraknąć Zbigniewa Raubo. Na sali pojawili się szkoleniowcy, trenerzy, zawodnicy i ich rodziny. Wspólne świętowanie umilał występ grupy Espaniola Latin Show.

Back to top button
Skip to content