RadziejowiceSport

Mistrz Polski w Kickboxingu z Żyrardowa

Piotr Fijałkowski z Academii Gorila zdobył tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu w formule K-1 i Wicemistrza Polski w formule low kick. W związku z ostatnimi sukcesami zawodnik został zaproszony przez Prezydenta Żyrardowa Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, który złożył gratulacje zdolnemu zawodnikowi.

17-letni Piotr Fijałkowski mieszka w Zboiskach w gminie Radziejowice. Od 3 lat trenuje kickbocing w żyrardowskiej Academii Gorila pod okiem trenera Szymona Samorajczyka. Młody adept Academii Gorila został Wicemistrzem Polski w kategorii wagowej do 54 kg, stoczył trzy wymagające walki. Dwie walki były wygrane, niestety w walce finałowej musiał uznać wyższość przeciwnika. Występ Piotra Fijałkowskiego był debiutem w formule low kick, jednocześnie jest to pierwszy sukces klubu w kickboxingu. Sportowiec nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnego starcia, aby zawalczyć o kolejne medale.

 

Prezydent Lucjan Krzysztof Chrzanowski przekazał słowa uznania dla zawodnika i trenera, a także dla Piotra Drozdowskiego – zawodnika MMA, trenera i prowadzącego klub Academia Gorila w Żyrardowie.

 

Back to top button
Skip to content