Ważne!Wydarzenia

Kolejne pary celebrują “Złote Gody”

W sobotę 30 kwietnia kolejne pary z Żyrardowa świętowały swoje „złote gody”. Tego dnia Resursa stała się miejscem celebracji 50. rocznicy ślubu Krystyny i Henryka Dębskich, Ireny i Tadeusza Millerów oraz Teresy i Stanisława Grudków. Jubilaci odebrali gratulacje od prezydenta Żyrardowa Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego i Krystyny Kobyłki, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Ten rok jest wyjątkowy w obchody „złotych godów”, bo wszystkie pary, które wspólnie przeszły przez życie godne są naśladowania, gratulacji i podziwu. Chcąc wyróżnić tak piękną rocznicę, jaką jest 50 lat pożycia małżeńskiego, sala balowa Resursy rozbrzmiewa Marszem Mendelsona, przywołując na myśl wspomnienia z dnia ślubu jubilatów.

Tego dnia z rąk prezydenta Lucjana Krzysztof Chrzanowskiego i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Krystyny Kobyłki pary odebrały medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie mogło zabraknąć pytania o przepis na sukces w małżeństwie. Każda z par ma inny pomysł na pielęgnowanie swojego uczucia. Jedni mówią o konieczności poczucia humoru, inni o umiejętności pójścia na kompromis, a jeszcze inni o pielęgnowaniu uczucia, które jest. Warto jednak pamiętać, że każdy z nas jest inny i chcąc budować stały związek, należy znaleźć swój sposób na celebrację miłości.

Back to top button
Skip to content