Ważne!Żyrardów

Galeria Len już otwarta

18 listopada otwarto drzwi nowej Galerii Len w Żyrardowie. Kolejny raz zabytkowe mury zakładów lniarskich przeistoczyły się w zmodernizowane przestrzenie, które mają służyć mieszkańcom Żyrardowa.

XIX wieczny obiekt przeszedł w ręce Korporacji Inwestycyjnej w 2018 roku. Prace nad modernizacją budynku trwały 3 lata pod nadzorem konserwatora zabytku.

Bardzo się cieszymy, że udało się ten obiekt otworzyć w wyznaczonym terminie. Byliśmy nieco zdziwieni, że nasi najemcy wybrali czwartek jako dzień otwarcia, ale przez cały weekend zaplanowane różne akcje związane z nową lokalizacją sklepów. Widzimy duże zainteresowanie galerią – mówi Zbigniew Gerasik, członek zarządu Korporacji inwestycyjnej.

Korporacja Inwestycyjna to spółka z polskim kapitałem, która zawiązała się w wyniku wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Polskiej Korporacji Wydawców i Dystrybutorów, spółki istniejącej na polskim rynku od maja 2003 roku.

Korporacja Inwestycyjna zajmuje się wynajmem i zarządzaniem dotychczasowymi nieruchomościami nabytymi od PKWiD (ci sami właściciele) oraz realizowaniem kolejnych inwestycji w branży budowlanej. Już teraz firma zarządza nieruchomościami w Żyrardowie przy ul. Partyzantów 15, ul. 1 Maja 14, ul. 1 Maja 21, ul. Fieldorfa-Nila 18A, ul. 1 Maja 28, ul. Szulmana 1. W ostatnim czasie spółka zakupiła atrakcyjne grunty w centrum Żyrardowa. Przy ul. Okrzei planowana jest najnowsza inwestycja Korporacji Inwestycyjnej – osiedle mieszkaniowe z lokalami użytkowymi.

Galeria Len stała się jednocześnie nowym miejscem na mapie, w którym możecie znaleźć nasze wydanie papierowe. Szukajcie nas u naszego partnera Travelplanet.

Back to top button
Skip to content