Dla dzieciEdukacjaŻyrardów

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

9 maja w sali koncertowej Resursy odbył się Finał Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. To był prawdziwy popis talentów. Były zespoły, soliści i… autorzy własnych tekstów. W tym roku poziom był naprawdę wysoki, a jury miało twardy orzech do zgryzienia.

Festiwal Piosenki o Zdrowiu jest wyjątkowym wydarzeniem, które jednoczy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych i przedszkoli w powiecie żyrardowskim. To było wyjątkowe spotkanie, podczas którego młodzież zaprezentowała swoje talenty wokalne, taneczne i łączyła je z grą na instrumentach. Pojawili się wokaliści, były duety, tria i całe zespoły. Wspaniale było słuchać piosenek, których słowa zostały napisane przez uzdolnioną młodzież. 

Zwycięzcami etapu powiatowego zostali i będą nas reprezentować w etapie wojewódzkim: Zespół ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Żyrardowa oraz Anna Jankowska ze Szkoły Podstawowej w Mszczonowie. Gratulujemy i trzymamy kciuki. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, które wręczał Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żyrardowie, Łukasz Szymański, Wójt Gminy Radziejowice, Artur Jankowski i Wójt Gminy Puszcza Mariańska, Krzysztof Boryna.

Back to top button
Skip to content