Sport

ELF nowym sponsorem Gosi Rdest!

Grono partnerów i sponsorów najszybszej Polki w wyścigach samochodowych z roku na rok powiększa się. Od tego sezonu na aucie, kombinezonie i kasku Gosi Rdest pojawi się logo marki ELF, jednego z najsłynniejszych producentów olejów silnikowych i przekładniowych oraz płynów eksploatacyjnych.

Marki ELF fanom motorsportu przedstawiać nie trzeba. Od dekad wspiera ona najlepszych kierowców i motocyklistów na świecie startujących chociażby w FIA World Endurance Championship czy MotoGP. Dodatkowo jest to sponsor tytularny Alpine Elf Europa Cup, cyklu, w którym Gosia Rdest ściga się od 2019 roku. W minionym sezonie udało jej się zająć ósme miejsce w klasyfikacji generalnej i stanąć na podium podczas rundy na belgijskim Spa-Francorchamps. Współpraca z Gosią stanowi początek szeroko zakrojonych działań komunikacyjnych marki reprezentowanej przez TotalEnergies Marketing Polska. W najbliższym czasie pojawi się kampania promocyjna z udziałem zawodniczki.

Gosia Rdest, kierowca wyścigowy:

„Nie ma innej marki oleju tak kultowej i jednoznacznie kojarzonej ze sportami motorowymi jak ELF. Tym bardziej cieszy podjęcie ze mną takiej współpracy – tak jak kiedyś najsłynniejsze samochody

z czołowych serii, tak i ja w sezonie 2022 z dumą będę eksponowała ELF na masce swojego samochodu. To kolejny szczęśliwy zbieg okoliczności, poprzez Alpine Elf Europa Cup jesteśmy związani z ELF od dwóch lat przez serię i wygląda na to, że utorowało nam to drogę do spotkania w padoku. Pełna pozytywnej energii wchodzę w tę relację, aby pewnego dnia to właśnie mój samochód z logo ELF został zapamiętany przez przyszłe pokolenia sportów motorowych”.

Nicolas Leblond, Dyrektor Generalny TotalEnergies Marketing Polska:

„ELF to legendarna marka z bogatą historią naznaczoną rywalizacją i sukcesami. Chcemy podzielić się naszą pasją ze wszystkimi entuzjastami kierownicy i fanami sportów motorowych, którzy na co dzień mogą korzystać z produktów ELF. Cieszymy się, że Gosia Rdest dołączyła do naszego zespołu i życzymy jej wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie”.

Informacja prasowa: Gosia Rdest – Life is a Race

Back to top button
Skip to content