Ważne!

Dzień otwarty w „Czerwoniaku”

15 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie odbył się dzień otwarty, który skierowany był do przyszłych uczniów oraz ich rodziców. Była to wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać szkołę oraz jej ofertę edukacyjną. Podczas tego wydarzenia uczniowie mieli okazję oprowadzić swoich przyszłych kolegów po całej szkole, pokazać wszystkie pracownie oraz przedstawić nauczycieli.

Dzień otwarty to okazja, która pozwala na poznanie życia szkoły i jej funkcjonowania. Przyszli uczniowie mogli zwiedzić szkołę, zobaczyć, jak wyglądają pracownie i sale lekcyjne, zapoznać się z ofertą edukacyjną, poznając profile klas i specjalizacje, jakie są oferowane przez szkołę.

Podczas zwiedzania szkoły mogliśmy dowiedzieć się jak wyglądają zajęcia w praktyce. Uczniowie przedstawiali swoje projekty i pokazywali, jak wyglądają lekcje z różnych przedmiotów. Przyszli uczniowie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami i zadać im pytania dotyczące zajęć i życia w szkole.

Dziś w naszych murach powitaliśmy naszych przyszłych uczniów wraz z ich rodzicami. Bardzo cieszymy się z bardzo wysokiej frekwencji. Nasi uczniowie oprowadzają po szkole sowich przyszłych kolegów i rodziców oraz przedstawiają naszą ofertę edukacyjną. Od 1 września, jak co roku otwieramy pięć klas z odpowiednimi rozszerzeniami, zapraszamy serdecznie do naszej szkoły. Mówiła Dyrektor LO im. Stefana Żeromskiego Beata Stawicka.

Nie tylko uczniowie mieli okazję uczestniczyć w dniu otwartym, ale również ich rodzice. Podczas spotkania mogli oni porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją szkoły, zadać pytania dotyczące programu nauczania, sposobu oceniania i innych aspektów życia szkolnego.

Back to top button
Skip to content