Dla dzieciPuszcza Mariańska

Dzień Dziecka z Relax Radziwiłłów

2 czerwca na stadionie Relax Radziwiłłów odbył się Gminny Dzień Dziecka.

Był to nie tylko czas radości i uśmiechu na twarzy każdego malucha, ale także okazja do nauki i wzrostu. W związku z tą przyświecającą wydarzeniu ideą pojawiła się cała masa atrakcji dla dzieci i młodzieży. Ogromnym zainteresowaniem cieszył cię gminny Mam Talent, w którym młodzież prezentowała się bardzo wszechstronnie.

Dzień Dziecka to czas ogromnej radości. Dla milusińskich to bardzo ważny dzień w roku, kiedy czują, że mają wpływ na to, co robią, a robią, co chcą. Tak miało być właśnie w Bartnikach, gdzie mimo zmiennych warunków pogodowych, nie wytrąciło to mieszkańców z celebrowania Dnia Dziecka. Na boisku Relax Radziwiłłów zebrali się mieszkańcy gminy Puszcza Mariańska.

Ze sceny najmłodszym życzenia złożył wójt, Krzysztof Boryna. Były występy uzdolnionej młodzieży i dzieci z gminy, którzy mieli okazję wziąć udział w gminnej edycji Mam Talent.

Był też pokaz kaset magnetofonowanych i przygotowane w związku z nimi animacje.

Nie zabrakło dmuchańców, malowania twarzy, gier, konkursów i zabaw. Był pokaz wozów strażackich, a Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich W Bartnikach zadbało o pyszny poczęstunek, by najmłodsi mieli siłę do korzystania z przygotowanych atrakcji.

Podczas Dnia Dziecka odbiegł się również „Bieg radości”. Gwiazdą wieczoru był Artez.

Foto: Gabriel Markowski

Back to top button
Skip to content